EXKLUZIV

STANDARD

CENA DVERÍ ZAHŔŇA:

Máte záujem o dvere Standard?

Bezpečnostné dvere Exkluzív sú skonštruované z dvoch oceľových plášťov, zosilnené rebrami a spevnenými výstuhami po celom obvode.

REZ DVERÍ:

 • 1. Špeciálna zárubňa vyrobená z oceľového plechu hrúbky 1,5 mm tr. 11373
 • 2. Celokovové krídlo bezpečnostných dverí
 • 3. Širokouhlý panoramatický priezorník (180°) podľa prevedenia povrchovej úpravy kovania.
 • 4. Západky z ušľachtilej, tepelne spracovanej ocele 6x (súčasť 6-bodového uzamykania).
 • 5. Špeciálne oceľové pánty zabezpečené proti zosadeniu.
 • 6. Nobasil M 35kg / m3 je štandardná výplň dverí Exkluzív, pri ktorej garantujeme maximálnu možnú zvukovú a tepelnú ochranu
 • 7. Samoistiaca západka, ovládaná kľučkou.

KRÍDLO BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ:

 • Krídlo dverí je certifikované v bezpečnostnej triede III.
  Za odolnú konštrukciu dverí zodpovedajú dve oceľové platne, ktorých priestor vystužujú pevné oceľové rebrá tak, aby bolo krídlo odolné voči deformácii.

  Ak chcete zabrániť úniku tepla z vášho bytu,ochrániť svoj byt pred požiarom, alebo hlučným rozprávaním susedov, dvere Exkluzív vám poskytnú dostatočnú izoláciu.

  Samozrejmosťou je panoramatický priezorník umiestnený vo výške 155 centimetrov, no túto súčasť dverí je možné umiestniť do ľubovoľnej výšky, a rovnako vyrobiť krídlo dvere bez priezorníka.

  Štandardná výška krídla je 1970mm, šírku krídla je dostupná vo variantoch 800mm.

BEZPEČNOSTNÉ DVERE SO ZÁRUBŇOU:

 • Neoddeliteľnou súčasťou bezpečnostného systému Exkluzív je bezpečnostná zárubňa vyrábaná v štandardných rozmeroch (100mm a 150mm) ktorá sa pri montáži kotví oceľovými kotvami, aby tak bola odolná voči deformáciám.

  Samozrejmosťou je aj nerezový prah, ktorý v sebe skrýva otvor pre jeden z najdôležitejších uzamykacích bodov - bod do podlahy. Nerezový povrch prahu je veľmi praktický a odolný voči odretiu. Bezpečnostné dvere Exkluzív nemontujeme do pôvodnej zárubne.

BEZPEČNOSTNÉ KOVANIE:

 • Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti, pretože chráni bezpečnostnú vložku a rozvorový zámok, ktorý ovláda uzamykací viacbodový systém dverí. Kovanie, spĺňa požiadavky pre bezpečnostnú triedu III.

ROZVOROVÝ SYSTÉM:

 • Úlohou rozvorového zámku je súčasné uzamykanie všetkých bezpečnostných bodov naraz.

  Bezpečnosť dverí Exkluzív je zaistená 6 masívnymi uzamykacími bodmi.

  Chod celého rozvorového systému je zabezpečený prostredníctvom bezpečnostnej vložky a preto je jej výber veľmi dôležitý

BEZPEČNOSTNÁ VLOŽKA:

 • Rozvorový systém v o dverách Exkluzív je štandardne ovládaný bezpečnostnou vložkou EVVA.

  Pre tých, ktorí si zakladajú na efektívnosti, máme v ponuke bezpečnostnú vložku s prestupovou spojkou, takže je možné obojstranné otváranie (možnosť odmoknutia aj ked je kľúč v zámku z druhej strany). (v cene)

  Všetky bezpečnostné vložky vo dverách Exkluzív spĺňajú nároky III. a IV. bezpečnostnej triedy a štandardne sú dodávané s 5 kľúčmi. Pri bezpečnostných vložkách je dôležité, aby boli prekryté kvalitným bezpečnostným kovaním. Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrábané s našim originálnym kovaním, ktoré je certifikované do bezpečnostnej triedy IV (dvere klasik).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA KRÍDLA:

Vyberte si ktorékoľvek z kvalitných d-c-fix fólií a a vytvorte si farebnú kombináciu povrchu dverí tak, aby spĺňala vaše predstavy.

FAREBNOSŤ BEZPEČNOSTNÝCH ZÁRUBNÍ:

Zvoľte si farbu zárubne tak, tvorila dokonalý celok spolu s krídlom. Máte na výber z 5 štandardných farieb, no pre náročnejších je možnosť vyrobiť zárubňu rovnakej farby ako dvere